Cuma
Hafif Yağmur
3°C | 12°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
5°C | 14°C
Pazar
Çok Bulutlu
5°C | 14°C

Başkanın Mesajı

   Başkanın Mesajı

Tek hedefimiz Türkiye'ye yakışır bir İnternet Sitesi

Türkiye'nin belki de en sıkıntılı ilçesi olan Sizin Şehir'de belediye başkanlığı görevine talip olduğumuzda umutsuzluğa kapılsaydık eğer, bugün Sizin Şehir'de hiçbir şey değişmezdi, değişemezdi. Göreve geldiğimizde “yapılamaz - değişemez” denilen şeylerin, tüm olumsuz koşullara rağmen yapılabileceğini, değişebileceğini gösterdik. Çünkü inandık. Sizin Şehir'in yeniden eski cazibeli günlerine kavuşacağına dair olan inancımızı hiç yitirmedik.

Bütün mücadelemiz; okullarıyla, sağlık tesisleriyle, yeşil alanlarıyla park bahçe ve yollarıyla, medeni dünyanın ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlerini kazanmış,  güvenli, tertemiz, herkesin birbirine saygı duyduğu, insanların ve özellikle çocukların sosyal imkanlarla donatılmış tesislerde vakit geçirdiği bir Türkiye için.

Bununla birlikte, uzun vadede insanların zihin dünyasını da değiştirip geliştirerek,  21. asırda medeni toplumların hak ettikleri imkanlara kavuşmuş bir Türkiye için çalışıyoruz

Sizin Şehir’e rekor sayıda yatırım yaptık

Bu hedefe bugün uzak değiliz. Çok önemli mesafeler kat ettik. Sizin Şehir'e rekor sayıda yatırım yaptık. Gerçekleştirdiğimiz projeler, Türkiye’de ses getirdi. 30 binden fazla gecekondu yıktık. 330 km yeni yol açtık. 10 noktada toplu konut projelerini hayata geçirdik. 35 büyük park yaptık. 13 spor tesisi, 16 gençlik merkezi, 24 kadın eğitim ve kültür merkezi, 10 kültür ve sanat merkezi, 2 sanat sokağı açtık. 11 anaokulu ve 8 sağlık merkeziniSizin Şehir'e kazandırdık. Türkiye’nin en büyük ve en modern kurban kesim alanını Sizin Şehir'e inşa ettik. 8 yeni cami ve 3 yüzme havuzu yaptık.

Her günümüz mücadeleyle geçiyor.

Kuşkusuz Sizin Şehir'in problemleri bitmiş değil. Bunun farkındayız. Bu problemleri çözmek için her günümüz mücadele ile geçiyor. Ancak şuna tüm kalbimle inanarak söylüyorum ki ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik. Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Geçmişe takılmadığımız gibi, kendi başarılarımıza da takılıp kalmıyoruz. Bizim daha büyük hedeflerimiz var. Bu hedef Sizin Şehir'i eski cazibeli günlerine döndürmek. Sizin Şehir'i Türkiye’ye yakışır hale getirmektir.

Bu topraklara ve milletimize karşı büyük sorumluluğumuz var.

Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Planlı programlı çalıştığımız, attığımız her adımı iyi hesapladığımız için bugüne kadar önümüzü net görmeyi ve doğru kararlar almayı başardığımızı biliyoruz.  Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda Sizin Şehir'lilere olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

Yolumuza devam ediyoruz

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz. 

Biz; Sizin Şehir'lilerle birbirimize kalplerimizi açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik. Allah'ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.
 

Adınız SOYADINIZ
Sizin Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 Gökyüzü Web Hizmetleri