Perşembe
Çok Bulutlu
1°C | 12°C
Cuma
Çok Bulutlu
3°C | 12°C
Cumartesi
Hafif Yağmur
5°C | 14°C

Başkanın Özgeçmişi

  Başkanın Özgeçmişi

1968 yılında Sizin şehirde doğdu.İlkokul tahsilini Sizin ilçe Köyü İlk Okulunda, Orta Öğretimi Sizin Kent  Lisesi`nde, Lise tahsilini ise Sizin Şehir Lisesi`nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Halkla İlişkiler Bölümünü bitirerek üniversiteden mezun oldu.

Bir müddet devlet memurluğu görevinde bulunduktan sonra, 1998 yılında aktif olarak X Partisi nde siyasete başladı. X Partisi’nde İlçe Başkan Yardımcılığı, Y Partisi’nde İlçe Başkan Yardımcılığı, Z Partisi’nde İl ve İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2004 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde başkan seçildi. Başkanlık görevi süresi içerisinde 2004 ve 2009 yıllarında Şehir`de, “Faal Muhtarlar Derneği`ni” kurduktan sonra burada 5 yıl Başkanlık yaptı.Bu dönem içerisinde “Köylere Hizmet Götürme Birliği” Başkan vekilliği ve Encümenlik görevlerini yürüttü. 2009 yılında yapılan Mahalli seçimlerde Sizin Beldesi`ne Belediye Başkanı seçildi. 5 yıl bu görevi yürüttükten sonra 2014 Mahalli idareler seçimlerinde Sizin Belediye Başkanlığına aday oldu ve tekrar Belediye Başkanı olarak seçildi.

Halen  Belediye Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. Adınız SOYADINIZ Evli, 1 kız ve 1 erkek evlat Babası dır.

Copyrigt © 2017 Gökyüzü Web Hizmetleri