X
USD 0

Hoşgeldiniz

Lütfen Giriş Yapın

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Gökyüzü Bilgisayar; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur.

Gökyüzü Bilgisayar; bilişim teknolojilerini özümsemiş, alanlarında uzman yönetim ve koordinasyonda misyon ve vizyon oluşturan, birikimli bir ekip tarafından kurulmuştur.

Gökyüzü Bilgisayar;ürettiği yazılım ürünleriyle, hayatı kolaylaştıracak pratikleri bireye ve topluma kazandıran, keyifle kullanımını sağlayacak projeleri gerçekleştirmede doğru ve çözüm odaklı, yöntemler belirleyerek, evrensel bir tutkuyla insanlık idealinde sektörel hizmetler sunmaktadır. Bireysel, toplumsal ve sektörel alanlarda gelişen teknolojilerin kullanımında hatasız yazılım sistemlerinin kurulması, yazılım gerçeğiyle bütün işlemlerin, iyi, güzel ve doğru konseptine etik ve teknik olarak yazılım disiplini oluşturmak için projeler üreten ekibimiz, Gökyüzü Bilgisayar Web Yazılım Hizmetleri olarak hizmet vermektedir.

Karmaşık hale gelen yönetimlerin ve ticari işletmelerin, üretim ve kurumsal ilişkilerinde ortaya çıkabilecek yazılım sorunlarına bilimsel bir yaklaşım getirmek.. Kurum ve kuruluşların olası yazılım risklerini mümkün olduğunca sorun oluşmadan önleyici, proaktif danışmanlık hizmetleri sunmak; Sektörel çalışmalarda zamanı verimli hale dönüştüren Projeleri sektörü yaşayarak oluşturmak.. Kurum ve kuruluşların oluşmuş sorunlarına aktif şekilde sonuçlandırıcı çözümler üretmek.. Aynı zamanda kendisinin yeniden yapılanmasında sistemin ruhunu oluşturacak yazılım projelerinin öncüsü statüsüne kavuşmak... Bunlarla kalmayıp sektörün otoritelerini yetiştiren bir ekol olmak için Gökyüzü Bilgisayar Web Yazılım Hizmetleri kurulmuştur.

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Top